درباره ما

با ارسال نظرات و پیشنهادات خود ما را در بهبود شرایط و خدمات رسانی یاری کنید.

ارسال نظرات
شرکت توسعه و عمران بهنادبنا

شرکت توسعه و عمران بهنادبنا در سال 1391 با بهره‌مندی از دانش روز در زمینه سیستم‌های نوین نرم‌افزاری و سخت‌افزاری طراحی، مهندسی، اجرا و مهندسی فروش، تاسیس گردید و در سه حوزه زیر ماموریت خود را تعریف نمود:
- مدیریت املاک تملیکی از طریق فروش، تهاتر، اجاره، نگهداری و ارزش‌افزایی
- مدیریت پروژه‌های ساختمانی
- سرمایه‌گذاری و تعریف پروژه‌های ساختمانی جدید شرکت
در زمستان 1401، مبتنی بر استراتژی‌های جدید شرکت با تمرکز بر خلق سود و ثروت و با هدف تولید نقدینگی پایدار، ایجاد تنوع در سبد کسب و کار در جهت کاهش ریسک و توازن سودآوری در کوتاه‌مدت و پایداری سود در بلندمدت، چشم انداز شرکت به شرح ذیل درحال اجرا و عملیاتی شدن می‌باشد:
- بهره‌وری در مدیریت عملیات طراحی
- همکاری استراتژیک با نهادهای موثر و صاحبین زمین و سرمایه در پروژه‌های هدف
- نتیجه‌گرایی برمبنای اهداف تعیین شده در مدل کسب و کار شرکت
- الگوسازی و پیشروی و جریان‌سازی در بین رقبای صنعت
- دارایی سازی با تعریف سبد درآمدی بهینه در صنعت ساختمان
- توسعه برند و جایگاه‌یابی ممتاز در بازارهای هدف
- نوآوری و خلاقیت در فناوری‌های نوین ساخت
- ارزش‌افرینی و سودآفرینی پایدار برای سهامداران

شرکت توسعه و عمران بهنادبنا
شرکت توسعه و عمران بهنادبنا
پروژه بزرگ و بین المللی اُپال

پروژه اُپال اصفهان در ضلع شرقی شهرک شهید کشوری و در زمینی به مساحت 44/200 مترمربع واقع شده است. پس از تملک پروژه از سوی بانک سامان، شرکت توسعه و عمران بهنادبنا به عنوان مجری و در راستای افزایش سرانه پروژه مسکونی اقدام به تکمیل و ساخت 4 بلوک این شهرک نموده است.
این 4 بلوک بالغ بر 620 واحد مسکونی را دربر دارد که در این مرحله 2 بلوک شامل 220 واحد به طور کامل تکمیل و هم‌اکنون در مرحله فروش و واگذاری می‌باشد. 400 واحد دیگر طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در 3 سال آینده قابلیت بهره‌برداری را خواهد داشت.
این شرکت براساس سیاست‌ها و اهداف کلان خود (رعایت استانداردها و ارتقاء سطح کیفی پروژه) سعی بر آن نموده است که فرهنگ ساخت و ساز متفاوتی را از نظر رعایت مباحث ایمنی و بهداشت و همچنین سطح کیفی پروژه‌ها در دوران ساخت را در این شهرک و شهر اصفهان ترویج دهد.

44/200 مترمربع

مساحت زمین

160/620 مترمربع

مساحت زیربنا

17 و 19

تعداد طبقات

4

تعداد برج‌ها

کوی شهید کشوری (شهرک آبشار)

مجتمع بزرگ آبشار با مساحت 300 هکتار مشتمل بر مجموعه‌های مسکونی، تجاری، آموزشی، تفریحی و ورزشی، فرهنگی و مذهبی و فضاهای سبز گسترده توسط شرکت عمران آبشار اسپادانا تعریف شده و 130 هکتار از آن به مجتمع مسکونی (شامل ساختمان‌های مسکونی بلندمرتبه با تراکم بالا مشتمل بر 12,000 الی 13,000 واحد مسکونی در 7 فاز) و 170 هکتار آن به مجتمع کلان شهری اختصاص یافته است. مجتمع مسکونی اُپال در چهار بلوک (مروارید، الماس، برلیان، زمرد) در بهترین موقعیت شهرک با کیفیت ساخت متفاوت و بهره‌مندی از فضاهای سبز و محوطه‌سازی وسیع، امکانات ورزشی، رفاهی و خدماتی خاص، تجربه زندگی در فضای آرام و سرسبز را ایجاد کرده است. مجموعه آبشار امکان زندگی به دور از ازدحام و تراکم شهر اصفهان را در سطحی بالاتر و لوکس‌تر ممکن ساخته است.

کوی شهید کشوری (شهرک آبشار)
کوی شهید کشوری (شهرک آبشار)

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها ایمیل خود را با ما به اشتراک بگذارید.

همراهان اُپال